Home » Sauna Nieuws » In ontwikkeling » Thermen Maarsseveense Plassen

Sauna Nieuws

Blijf op de hoogte!

De Sauna & Wellness branche is continu in beweging.
Lees hier het laatste nieuws op het gebied van Sauna & Thermen.

Thermen Maarsseveense Plassen

Thermen Maarsseveense Plassen weer een stap dichterbij

Datum plaatsing: april 2008

Maarssen - De problemen met de huisvesting van de duikclub en de windsurfers op het verenigingsplein bij de Maarsseveense Plassen lijken voorbij. Dat was in ieder geval de mededeling van woordvoerder Timmerman van Drijver en Partners, ingehuurd door het recreatieschap om de realisering van het grote welness­complex Thermen vlot en goed te laten verlopen.

Beide sportclubs zaten knel met hun huisvesting wegens de nieuwbouw en hadden al bij de Maarssense politiek aangeklopt voor hulp. ‘Er is een akkoord, maar de verenigingen moeten nog wel alles financieel rond krijgen’, aldus woordvoerder Timmerman in de bijpraatsessie met de politiek in de commissie Ruimtelijke Ordening.

Binnenkort is er ook een bijeenkomst met de omwonenden en de initiatiefnemers van het saunacomplex. ‘En dat is vooral als toekomstige buren. Wat kunnen we voor elkaar betekenen?’ zo beloofde woordvoerder Timmerman. Voor de eerste paal de grond in gaat aan de Westbroeksebinnenweg moeten er nog wel wat knelpunten worden opgelost. Nader onderzocht moet worden wat de invloed van het complex is op de mogelijke verstoring van een vleermuizenkolonie. Ook de toename van het verkeer in de omgeving moet nog in kaart worden gebracht.

Voor VVD’er Hans Post een bron van zorg. ‘Kan dat betekenen dat de plannen dan alsnog niet doorgaan?’ wilde raadslid Post weten. ‘Dan hebben we wel een probleem’, was het antwoord van wethouder Van Vossen. GroenLinks vroeg nog aandacht voor behoud van de hoge waterkwaliteit, een van grote pluspunten van het gebied. ‘We zullen de aantasting en de gevolgen van het verkeer kritisch volgen’, aldus raadslid Albert Gemke (GroenLinks), die zich al vaker ingezet heeft voor de voortdurende dreiging van het gebied en ook de natuur daar om heen.

Bron: www.molenpolder.com

Wellness Centre bedreigt Molenpolder

Datum plaatsing: april 2008

De bewoners van Molenpolder, een Natura 2000 gebied, zijn in protest gegaan tegen een groot Wellness Center aan hun kant van de Maarsseveense Plassen.

De Thermen van 145 m. lang en 8,75 m. hoog wordt geplaatst op slechts enkele meters van de huizen en heeft een groot parkeerterrein tussen het wandel/fietspad rond de plas en het complex.

De Wijkcommissie vreest dat hierdoor gevaarlijke situaties zullen ontstaan. Kinderen die een dagje naar het strandbad gaan, moeten opeens een weg kruisen. Dat geldt overigens ook voor alle wandelaars, skeelers en fietsers. De bezoekers van de Thermen krijgen te allen tijde voorrang.

Er is geen openbaar vervoer en dat betekent dat iedere dag een groot aantal extra auto's over de smalle weg en langs het natuurgebied rijdt. Een groot aantal bomen moeten voor de Thermen wijken en het naturistengebied wordt met 50% verkleind.

Er is een inzagenperiode geweest tot en met donderdag 17 april. Werkgroep Thermen van de Wijkcommissie heeft een zienswijze geschreven en aan de bewoners gevraagd om te tekenen als ze hiermee eens waren. Op een uitzondering na heeft iedereen getekend.

Donderdag vertrokken een aantal bewoners vanuit de parkeerplaats aan de Oudedijk naar Goudestein, waar ze de zienswijze indienden bij de wethouder van RO.

Bron: www.uwnieuws.nl

Aanmelden SaunaMail

Volg SaunaGids

SaunaGids Hyve SaunaGids op Twitter SaunaGids op Facebook

Linkjes

sauna.startpagina.nl
massage.startpagina.nl
www.valtaf.nl
www.wellness.nl
www.nsv.nl
www.svb.be
www.tbg.nl
www.tbg.be
Meer links >>

Contact

Heb je een vraag, tip, reactie of opmerking?
Mail ons!